مدیریت حراست

هشدارها


 قابل توجه کلیه دانشجویان عزیز و گرامی

 

بنا بر گزارش های رسیده، افراد سودجو و قانون شکن در سطح دانشگاه ها و خوابگاه های دانشجوئی اقدام به عضوگیری و بازاریابی شبکه ای از دانشجویان نموده و بخش قابل توجهی از دانشجویان جذب این نوع شرکت های هرمی شده اند. با عنایت به جرم بودن فعالیت های هرمی و نیز ضرر و خسران مادی و معنوی که از تبعات زود یا دیر هنگام اما قطعی این نوع تجارت های غیرقانونی می باشد ، طبیعی است ضمن صرف دقت و رعایت احتیاط  لازم از ورود به اینگونه شرکت های به ظاهر موجه که با ترفند های مختلف سعی در شرعی، قانونی و حتی عقلی جلوه دادن تجارت و کسب و کار خود هستند، به شدت پرهیز گردد.

  لازم به ذکر است هر گونه اطلاع و آموزش در خصوص بازاریابی شبکه ای مجاز،   در سایت های www.iranhoshdar.ir , www.mlmbook.ir, www.networkmarketing.mim.gor.ir

,   قابل مشاهده و استفاده می باشد.

 ضمنا جهت اطلاع و استفاده دوستان دانشجو اعلام می گردد که  تلفن گویای وزارت صنعت، معدن و تجارت به شماره 88902179 آماده  پاسخ گویی در خصوص نحوه فعالیت شرکت های بازاریابی شبکه ای و فروشگاه های اینترنتی بوده ، همچنین تلفن های  110 و 26421289 و 26421196 و رایانامه  info@ iranhoshdar.ir و سامانه پیامکی 30006082 آمادگی دریافت هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای غیر مجاز می باشند.

قابل توجه دانشجویان ,اساتید و کارمندان گرامی

 

لطفا شماره سریال و مک آدرس(شامل مک آدرس کارت وایرلس و کارت شبکه کابلی)  وسایل ارتباطی خود از قبیل لپ تاپ,تبلت,تلفن همراه و ... خود را یادداشت و در جایی محفوظ نگهداری نمایید.تا در صورت مفقود شدن یا سرقت,با ارایه به مراجع انتظامی اقدامات احتمالی در مورد ردیابی آن انجام شود.لازم به توضیح است که اطلاعات ذکر شده روی کارتن این وسایل ذکر شده است.همچنین پشت اینگونه وسایل نیز  اطلاعات حک و یا بر روی برچسب نوشته شده است.در صورت موجود نبودن این اطلاعات می توانید بوسیله دستورات فایل پیوستی مک آدرس کارت شبکه خود را ملاحظه و یادداشت نمایید.
دریافت فایل: getmac.pdf

« پیام مدیر حراست »
 

اساتید، همکاران و دانشجویان عزیز و گرامی:

توفیقی دست داد که به بهانه ای جدید باب گفتگویی را با شما بگشائیم. مدیریت حراست دانشگاه کاشان این افتخار را دارد که در راستای ایجاد آرامش و امنیت برای دانشگاهیان نه با دید صرفاً " شغلی " بلکه به عنوان یک " تعهد انسانی و اجتماعی " عمل می نماید. معتقدیم بدون وجود آرامش و امنیت هیچ توسعه و رشدی نخواهد بود. اگر آرزوی ایرانی شاد و آباد داریم باید محیط را برای جوانان امن کنیم و این محور برنامه های ما را تشکیل می دهد.

مقوله امنیت در محیط های علمی را مبتنی بر اندیشه و آگاهی می دانیم. از مهمترین ابزارهای آگاهی، گفتمان و تعامل اندیشه هاست. بر همین اساس از هر فرصتی برای گفتگو و شنیدن مطالبات شما استقبال می کنیم.

حفظ امنیت خویشتن و اجتناب از آسیب در دنیای پر آشوب کنونی برای هر فردی قابل تصور است. گاهی حتی محتاط‌ترین و به لحاظ امنیتی آگاه‌ترین افراد، دچار آسیب‌های امنیتی می‌شوند.آشنایی هر یک از ما با برخی اقدامات خود حفاظتی، اولین گام برای دفاع و حفاظت شخصی در مقابل خطرات غیرقابل پیش‌بینی است.

ما متعهدیم که پیشاپیش و قبل از وقوع مسئله، آن را پیش بینی و پیشگیری کنیم. منتظر نمی مانیم تا مشکلی پیش آید تا آن را توجیه و فرافکنی کنیم. در همین راستا وب سایت حراست راه اندازی و در آن مسائل و مشکلاتی که ممکن است امنیت شما را تهدید کند، ذکر شده است و همچنین با مطالعه این مجموعه، شما با اهداف و وظایف حراست بیشتر آشنا خواهید شد.1394/02/01

 

سلامتی شما را آرزومندم
امیر حسین حاجی اکبری
مدیر حراست